Connect with us

Lajme

Zyrtarja policore që u arrestua për kontrabandë me drogë fyen rëndë gazetarin (Foto)

Zyrtarja policor që ndihmoi në shuarjen e trazirave në Manchester, është arrestuar bashkë me kolegun e saj, si të dyshuar për kontrabandim me drogë.

Published

on

Constables Kerry Reeve dhe Adam Jackson u arrestuan pas bastisjeve nga Njësia Anti-Korrupsion, ndërsa janë liruar me kusht.

Policia ka bërë të ditur se pas bastisjes së shtëpisë së tyre, atyre u konfiskuan telefonat e tyre mobil, shkruan Periskopi.

Reeve kishte shërbyer në Njësinë e Ndihmës Taktike, e cila ndihmon në kontrollin e turmës në ndeshjet e futbollit, demonstratave dhe tubime të tjera të mëdha.

Të dy zyrtarët janë pezulluar nga postet e tyre në fuqi, ndërsa për dyshimet ndaj tyre kanë nisur hetimet.

Gazetari i gazetës “The Sun” deshi t’i intervistonte lidhur me këtë ngjarje, ndërsa raportohet se zyrtarja policore e ofendoi atë rëndë, duke i thënë “F… off”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending