Connect with us

Lajme

Zyrtari i PDK’së publikon faktet: Shihni se si intervista e Kurtit ndiqet edhe në Egjipt, Kore, Japoni e vende tjera

Published

on

Zyrtari i PDK’së, Bujar Cakolli në profiling e tij në Facebook ka publikuar disa fotografi ku shihet teksa intervista live e Albin Kurtit ndiqet edhe në Egjipt e vende të tjera të largëta, transmeton Periskopi.

Në këtë formë, ai ka shkruar se po manipulohet publikum duke qenë se militantët e tij po mburren për numrin e madh të shikimeve, ku vetëm mbrëmë në Debat Plus ku i ishte i ftuar Kurti, ishin rreth 110 mijë shikues live.

‘’Miq, shikoni me fakte se si kryeministri i ynë i shkarkuar ndiqet live edhe ne Egjipt, Kore, Japoni, Turqi, Bullgari, e në shumë vende tjera. Shikoni fotot me vëmendje dhe bindeni se si manipulohet publiku’’, shkruan Cakolli./PERISKOPI/

https://www.facebook.com/bujar.cakolli/posts/2672929009496447

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending