Connect with us

Lajme

Zyrtari i arrestuar është inspektori i punës Muhamet Binaku

Published

on

Inspektori i Punës, Muhamet Binaku, është arrestuar sot nga njësia e Krimeve Ekonomike e Policisë së Kosovës.

Indeksonline merr vesh se Binaku është kapur me një shumë parash nga Krimet Ekonomike.

Binaku akuzohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe marrje të mitos./Indeksonline/

1975183_10201775595774641_1422800381_n

——

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një zyrtar të lartë shtetëror.

Indeksonline mëson se njësia e Krimeve Ekonomike pas një hetimi që ka bërë, ka arrestuar udhëheqësin e një institucioni të lartë në Kosovë, i cili dyshohet për dëmtim të buxhetit të Kosovës.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending