Connect with us

Lajme

Zyrtarët e VV-së shkojnë për ngushëllime në familjen e psikologes që vdiq në Ulqin (Foto)

Published

on

Ditë më parë ka ndërruar jetë psikologia nga Prizreni Dua Dauti-Kadriu në Ulqin, ndërsa tani e pamja është duke u mbajtur në Prishtinë tek familja e saj.

Ku për ti shprehur ngushëllime janë parë të kenë qenë edhe Albin Kurti, Aida Dërguti, Glauk Konjufca, Xhelal Zvecla, Donika Kadaj-Bujupi dhe disa zyrtarë të tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje, raporton Gazetablic.

Dua ka vdekur duke u munduar ti ndihmojë fëmijët e saj në det ku flamuri i kuq ishte ngritur për shkak të valëve të mëdha.

Ajo në atë rrezik është futur në ujë për ti shpëtuar fëmijët, gjë që e arriti por që humbi jetën e saj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending