Connect with us

Sporti

Zyrtare: Ylli i Real Madridit katër muaj jashtë

Lëndimi i Gareth Bale u mendua se ishte jo serioz, por nuk doli ashtu.

Published

on

Bale u lëndua gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Sporting Lisbona.

“Bale ka nevojë për operacion në nyjën e këmbës dhe do të jetë jashtë fushave për 4 muaj”, njofton përmes një komunikate zyrtare klubi i Real Madridit.

bale

Gareth Bale, Real Madrid

Ullesiani do të jetë një mungesë e madhe për klubin madrilène pasi ai do të mungojë në El Clasico. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending