Connect with us

Sporti

Zyrtare: Mirret vendimi për Mourinhon

Federata e Futbollit të Anglisë ka marrë vendimin përfundimtar për Josen Mourinhon.

Published

on

Tekniku portugez u përfshi në një incidentë me gjyqtarët e ndeshjes në ndeshjen kundër Burnleyt dhe për këtë është suspenduar.

Trajneri i Manchester United kështu do t’i mungojë skuadrës së tij për një ndeshje. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending