Connect with us

Sporti

Zyrtare: Ronaldo vjen në Kosovë (FOTO)

Kampionët vjeshtor në futbollin e Kosovës, skuadra nga Mitrovica, Trepça ’89 ka realizuar dy transfere të reja.

Published

on

“Mbërrijnë në Kosovë dy përforcimet e paralajmëruar ditë më parë nga KF Trepça’89 FC. Brazilianët Ronaldo dhe Da Conceição”, thuhet në njoftimin e Trepçës 89.

Skuadra e Trepça ’89, pas këtyre përforcimeve  synon titullin e kampionit dhe trofeun e Digitalb Kupës në futbollin e Kosovës. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending