Connect with us

Sporti

Zyrtare: Ribery vazhdon kontratën edhe për një sezon

Klubi gjerman Bayern Munchen ka konfirmuar se kanë rinovuar me anësorin francez, Franck Ribery.

Published

on

Kontrata e Ribery skadon në fund të këtij sezoni por klubi bavarez dhe trajneri italian Ancelotti kanë vendosur për t’ia vazhduar kontratën edhe për një sezon deri në vitin 2018.

33-vjeçari është pjesë e klubit gjerman që nga sezoni 2007/08 ku është paraqitur në 333 ndeshje duke shënuar 108 gola në fanelën e bavarezëve. /Periskopi/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending