Connect with us

Sporti

Zyrtare: Pep Guardiola kryen edhe një super transferim (Foto)

Published

on

Skuadra e Manchester Cityt ka kompletuar transferimin e Douglas Luiz.

Pas transferimit të mesfushorit Bernard Silva, portierit Ederson dhe mbrojtësit anglez, Kyle Walker, skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola ka bërë edhe një transferim.

Braziliani Douglas Luiz u transferua nga Vasco Da Gama për 10 milionë funte.

Mesfushori ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending