Connect with us

Sporti

Zyrtare: Mourinho tregon nëse do ta transferojë Messin

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka folur rreth mundësisë së transferimit të Lionel Messit në Old Trafford.

Published

on

Portugezi thotë se është i sigurtë se argjentinasi nuk do të transferohet te 20 herë kampioni i Premier Ligës.

“Për te Manchester United, jam i sigurtë se Messi nuk do të vijë”, tha Mourinho.

“Për Messin është gjithmonë e njëjta ngjarje, çdo sezon thuhet se do të largohet dhe më pas nuk largohet”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending