Connect with us

Sporti

Zyrtare: Meriton Mehmeti te Llapi

Published

on

Llapi ka vazhduar me përforcimet për kampionatin e ri. 

Ekuipazhit të Tahir Batatinës i është bashkuar edhe një futbollist gjatë ditës së martë.

Bëhet fjalë për Meriton Mehmetin, i cili rikthehet sërish në “folenë” e vjetër.

Mehmeti sezonin e kaluar ishte pjesë e Flamurtarit të Prishtinës.

Meriton Mehmeti është një mesfushorë me përvojë dhe pritet të mbulojë hapësirat e lëna bosh pas largimit të disa prej mesfushorëve nga “Zahir Pajaziti”.

https://www.facebook.com/KFLlapi/posts/10155434201527243:0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending