Connect with us

Sporti

Zyrtare: ‘Mallkimi’ i Arsenalit tashmë është thyer, merr fitoren e radhës

Published

on

Skuadra londineze, Arsenal, luajti sonte si mysafire e skuadrës së Brightonit, ndaj së cilës mori fitore më një rezultat të ngushtë, 0:1, transmeton Periskopi.

Golin e vetëm për ‘Topcinjtë’, gjegjësisth atë të fitores e shënoi sulmuesi francez, Lacazette.

Kjo është fitorja e dytë rresht për Arsenalin pas rezultateve negative në ndeshjet e kaluara. Kurse, skuadra e Brighton nuk di për fitore në tashmë gjashtë ndeshjet e fundit dhe synon befasinë./Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending