Connect with us

Sporti

Zyrtare: Leonardo Bonucci tani lojtari më i ri i Milanit

Published

on

AC Milan e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për transferimin e Leonardo Bonuccit.

Lojtari nuk i ka kryer sot testet mjekësore, por do të futet në ditët në vijim.

Sipas klubit kuqezi lojtari prezantohet pasi t’i kryen testet mjekësore në ditët e ardhme.

Pas tyre ai do të nënshkruajë një marrëveshje për pesë vite.

Çmimi i transferimit dhe detajet tjera nuk janë bërë publike.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending