Zyrtare: Leonardo Bonucci tani lojtari më i ri i Milanit

AC Milan e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për transferimin e Leonardo Bonuccit.

Lojtari nuk i ka kryer sot testet mjekësore, por do të futet në ditët në vijim.

Sipas klubit kuqezi lojtari prezantohet pasi t’i kryen testet mjekësore në ditët e ardhme.

Pas tyre ai do të nënshkruajë një marrëveshje për pesë vite.

Çmimi i transferimit dhe detajet tjera nuk janë bërë publike.

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION