Connect with us

Sporti

Zyrtare: Lë Zvicrën për Kosovën

Published

on

Xhudistja me prejardhje kosovare Loriana Kujka, e cila ishte pjesë e Kampionatit Evropian, duke arritur në gjysmëfinale të kësaj gare ka bërë të ditur se do ta lë Zvicrën, për ta përfaqësuar Kosovën, shkruan GazetaOlle.com

Këtë lajm e ka konfirmuar trajneri kosovar Driton Kuka, duke shkruar. “Suksesi më i madh në karrierën e saj,ajo po përfaqëson Zvicrën në këtë garë dhe prej muajit të ardhshëm vjen në Kosovë për të vazhduar me shtetin e familjes së saj e dëshira ishte e saj e madhe,jemi në procedurë të marrjes së Shtetësisë!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending