Connect with us

Sporti

Zyrtare: Ky futbollist nënshkruan me Realin

Lucas Vazquez ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në vitin 2021.

Published

on

25-vjeçari kishte kontratë me Los Blancos deri më 2020, mirëpo drejtuesit e klubit nga Bernabeu vendosën t’i rinovojnë marrëveshjen.

Lajmi është dhënë nga faqja zyrtare e Real Madridit.

“Real Madrid dhe Lucas Vazquez kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës së futbollistit, që e lidhë atë me klubin deri më 30 qershor, 2021”, thuhet në komunikatën e shkurtër të publikuar në faqen zyrtare të Real Madridit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending