Connect with us

Sporti

Zyrtare: Klubi spanjoll emëron trajner legjendën e Arsenalit

Published

on

Skuadra spanjolle, Granada, ka emëruar për trajner legjendën e Arsenalit, Tony Adams, deri në fund të sezonit.

Ish-mbrojtësi i njohur ka filluar punën si trajner në gjashtë vitet e fundit me skuadra si Wycombe Wanderers, Portsmouth dhe Gabala në Azerbajxhan.

Granada sot liroi nga posti trajnerin Lucas Alcarez, dhe Adams do ta zëvendësojë atë deri në funt ë sezonit, përcjell Telegrafi.

Adams do të mundohet të befasojë në Spanjë, por jo sikurse që bëri Gary Neville, që u largua nga Valencia pas katër muajsh.

50-vjeçari ka zhvilluar 66 ndeshje me Anglinë, ndërsa me Arsenalin ka fituat katër Liga Premier.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending