Connect with us

Sporti

Zyrtare: Klubi i Vojvodës shkarkon trajnerin

Published

on

Skuadra e Torinos ka shkarkuar nga posti i trajnerit, Marco Giampaolo.

Përmes një komunikate për shtyp, klubi italian sonte tregoi se ka liruar nga detyra e trajnerit 53-vjeçarin.

Ky shkarkim vjen pas barazimit pa gola (0-0) kundër Spezia.

Kujtojmë që Torino gjatë këtij sezoni ka zhvilluar 18-ndeshje, ku ka grumbulluar vetëm 13 pikë dhe gjendet në zonën e rrezikshme, në pozitën e 18’të.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending