Connect with us

Sporti

Zyrtare: Ja sa bileta do të jenë për tifozët shqiptarë në ndeshjen Itali-Shqipëri

Shqipëria do të luajë transfertën ndaj Italisë në “Renzo Barbera” të Palermos në muajin kundër Italisë, stadium ky i cili u jep mundësinë të jenë një numër i madh tifozësh shqiptarë.

Published

on

Sipas rregullores tifozëve shqiptarë u takojnë 5% e kapacitet të stadiumit. Duke bërë një llogari të thjeshtë, rreth 1800 bileta do të jenë për tifozët kuq e zi.
Sektori i miqve në stadiumin “Renzo Barbera” ka një kapacitet prej 2233 vendesh, dhe shpresohet që ky numër të jetë i plotë në dispozicion për tifozët shqiptarë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending