Connect with us

Sporti

Zyrtare: Gerti Shima kthehet te Tirana

Basketbollisti shqiptar, Gerti Shima, ka përfunduar karrierën e tij në ligën e basketbollit kosovar.

Published

on

Tirana pas rikthimit të lojtarit Endrit Hysenagolli nga Bashkimi e ka kthyer edhe Gerti Shiman.

Gerti Shima tash e disa vite ishte pjesë e klubeve kosovare ‘Peja’ dhe ‘Prishtina’ së fundmi. Alo qendra shqiptare këtë sezon nuk kishte hapsirën e duhur tek ‘bardhëkaltërtit’. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending