Connect with us

Sporti

Zyrtare: Drogba largohet nga Montreal, a do të rikthehet te Chelsea?

Sulmuesi i njohur, Didier Drogba ka konfirmuar se do të largohet nga skuadra e tij Montreal.

Published

on

Këtë, ai thotë se do ta bëjë në fund të këtij sezoni dhe thotë se më nuk do të kthehet në këtë skuadër.

“Kontrata ime mbaron në fund të sezonit dhe unë nuk do të kthehem më këtu”, deklaroi Drogba.

Mbetet të shihet nëse veterani nga Bregu i Fildishtë do të kthehet te Chelsea, pasiqë spekulime të tilla nuk kanë munguar. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending