Connect with us

Sporti

Zyrtare: Chelsea transferon top futbollistin 22 vjeçar të Monacos (Foto/Video)

Published

on

Skuadra e Chelseat ka kompletuar transferimin e shumë pritur të mesfushorit të Monacos, Tiemoue Bakayoko.

Ai sot është prezantuar para mediave dhe tifozëve të klubit londinez, shkruan Periskopi.

Bakayoko i kushtoi edhe një vizitë të shkurtër vendit ku po trajnohej skuadra e Chelseat dhe aty u përshëndet nga trajneri, Antonio Conte.

22 vjeçari do të veshë fanelën me numër 14. /Periskopi

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending