Connect with us

Sporti

Zyrtare: Cana bëhet trajner (FOTO)

Ka përfunduar kursi “UEFA B” për trajnerët, kurs ky i 22-ti i organizuar nga FSHF që ka bërë liçensimin e shumë trajnerëve.

Published

on

Mes tyre ishte edhe Lorik Cana, që u diplomua me “UEFA B”.  Me këtë liçensë mund të drejtosh ekipet U17 dhe U19, si dhe ekipe të Kategorisë së Dytë. Gjithashtu mund të bësh edhe zëvendëstrajnerin në ekipet e Kategorisë së Parë. /Periskopi.com

cana

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending