Connect with us

Sporti

Zyrtare: Bayerni tronditet para derbit me Dortmundin

Bayern Munich ka marrë lajme shumë të këqija para derbit të nesërm ndaj Borussia Dortmund.

Published

on

Tre yje të bavarezëve do të mungojnë në sfidën e cila zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:30.

Arjen Robben, Javi Martinez dhe Kingsley Coman nuk do të jenë të gatshëm për sfidën ndaj verdhezinjve, konfirmon trajneri Carlo Ancelotti.

“Tre lojtarët nuk do të jetë nesër në dispozicion: Arjen Robben, Javi Martinez dhe Kingsley Coman”, ka thënë Ancelotti. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending