Connect with us

Sporti

Zyrtare: Bale vazhdon kontratën me Real Madrid

Uellsiani Gareth Bale ka rinovouar kontratën me skuadrën madrilene.

Published

on

Gareth Bale e ka vazhduar edhe zyrtarisht kontraën me Real Madridin.

Skuadra madrilene ka njoftuar se edhe zyrtarisht Bale e ka vazhduar kontratën deri në vitin 2022.

“Real Madrid dhe Gareth Bale kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës, e cila do ta mbajë atë në skuadër deri në vitin 2022”, thuhet në njoftimin zyrtar të Realit. /Periksopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending