Connect with us

Sporti

Zyrtare: Liria bëhet me trajner të ri

Liria e Prizrenit ka vendosur për trajnerin e ri.

Published

on

Bordi i klubit ka vendosur që Genc Tamniku të drejtoj klubin fund të stinorit.

“Jemi marrë vesh që deri në fund të këtij stinori Genc Tamniku të drejtoj skuadrën. Më pas do të ulemi dhe të shohim mundësinë e vazhdimi ose jo të bashkëpunimit”, ka thënë kryetari, Mirsad Çollaku.

Tamniku të martën do të drejtoj skuadrën në stërvitje. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending