Connect with us

Lajme

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

Published

on

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu.

Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës, ndërsa zbulon edhe detaje nga gjendja e tij shëndetësore.

“Falë Zotit, vëllai ynë, ish-ministri i Financave i Shqipërisë z. Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe lëndimeve të rënda trupore nga një aksident automobilistik të pësuar në orët e pasditës në afërsi të Kumanovës. Edhe personat e tjerë të aksidentuar kanë pësuar lëndime trupore dhe janë jashtë rrezikut për jetë!

Uroj shërim të shpejtë për të gjithë të aksidentuarit!” shkruan Nuhiu.

Aksidenti ndodhi sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kuftare Tabanoc – Kumanovë.

Ahmetaj ishte duke udhëtuar me një makinë Range Rover me targa shqiptare.

Ai u shtrua në spital, por jashtë rrezikut për jetën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending