Connect with us

Lajme

Zoran Zaev: Partitë opzitare shqitare, kanë më shumë mbështetje se BDI dhe PDSH

Published

on

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev pohon se partia e tij do të ketë bashkëpunim me opozitën shqiptare. Vetëm parashtrohet pyetja se a do të garojnë së bashku në koalicion, para zgjedhjeve ose jo.

Zaev shtoi se partitë opozitare shqiptare së bashku kanë më shumë mbështetje se sa BDI-ja dhe PDSH-ja së bashku. Kjo sipas tij paraqet kualitativ i ri në arenën politike në Maqedoni.

Lëvizja për reforma në PDSH e Ziadin Selës, partia e Gëzim Ostrenit, Uniteti, partia e Rufi Osmanit, Kryetari i mëparshëm, tani Kryetarë i RDK-së është Veseli dhe PPD-ja, të gjithë së bashku kanë më shumë mbështetje se sa BDI-ja dhe PDSH-ja së bashku dhe kjo paraqet kualitativ i ri në arenën politik në Maqedoni. Gjithsesi se ky studim do të na tregoj se a duhet të paraqitemi së bashku apo jo” ka thënë Zaev.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending