Connect with us

Sporti

Zlatan Ibrahimovic prezanton Ferrarin e ri, çmimi i makinës është marramendës

Published

on

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic ka dalë për ta festuar fitoren ndaj skuadrës së Crotones, me 501 gola dhe këtë moment e ndau në rrjetin social, Instagram me fansat, përcjell Periskopi.

Një foto që ngiste Ferrari Monza SP2 të tij, shoqëruar me 4 fjalë: “Rruga drejt objektivit”.

Makina që Zlatan zgjodhi për postimin nuk u zgjodh rastësisht nga garazhi i tij. Ferrari Monza SP2 është një prodhim i limituar i markës më të njohur të makinave, prodhuar në vetëm 499 copë.

Makinë në fakt që arrin deri në 810 kuaj fuqi e që garanton performancë të lartë siç është shpejtësia nga 0-100 në 2.9 sekonda dhe një shpejtësi maksimale prej mbi 300 km / orë. Çmimi? Të paktën 1.5 milion euro.

Ja postimi i Ibrës në Instagram.

 

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending