Connect with us

Lajme

Zjarri shkrumbon shtëpinë në Dibër, zhduket 17 vjeçarja

Published

on

Policia e Dibrës është vënë në kërkim të një 17 vjeçareje, e cila gjendej e vetme në një shtëpi, që mori flakë, në fshatin Guri i zi, të njësisë administrative Arras.

Banesa i përket shtetasit G.T. dhe si pasojë e zjarrit banesa është djegur plotësisht, ndërsa vajza e të zotit të banesës, shtetasja O.T, rreth 17 vjeçe, sipas deklarimeve të komshinjëve në momentin që banesa ka marrë flakë është larguar e friksuar dhe është fshehur.

Prindërit e saj nuk ndodheshin në fshat, në momentin që ra zjarri. Sipas policisë zjarrfikësit me ndihmën e banorëve izoluan flakët, por shtëpia është djegur plotësisht dhe vajza 17 vjecare e familjes e cila sipas dëshmive ishte e trembur, është zhdukur.

Shkak për rënien e zjarrit dyshohet të jetë një shkëndijë elektrike. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë kontrollin përreth zonës për gjetjen e  17 vjeçares e hetimin për zbardhjen e ngjarjes./lapsi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending