Connect with us

Lajme

Zjarr në Prishtinë, rrezikohen banorët e lagjes ”Arbëria” (FOTO/VIDEO)

Published

on

Gjatë ditës së sotme në lagjen ”Arbëria” në Prishtinë iu është vënë zjarri mbeturinave të cilat kishin përfshirë një pjesë të madhe të hapësirës andej.

Shumë afër pjesës ku gjendeshin tërë ato mbeturina ka edhe shtëpi banuese, për çka qytetarët kanë reaguar menjëherë, pasi rrezikohen që flaka të afrohet afër vendbanimeve të tyre.

Ekipet e policisë dhe ato të zjarrfikësve kanë arritur në vendin e ngjarjes për të parandaluar zjarrin i cili është shpërndarë shumë./Periskopi/

Shikojeni videon ne vazhdim:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending