Connect with us

Lajme

Zjarr masiv në një spital, 6 të vdekur

Gjashtë persona e kanë humbur jetën, ndërsa qindra të tjerë janë evakuuar pas një zjarri të madh që e ka kapluar një spital në jug të Malajzisë, njoftojnë zyrtarët.

Published

on

Shtatë persona janë ngujuar nga zjarri në katin e dytë të ndërtesës së spitalit në njësinë e kujdesit intensiv, njofton Departamenti i Zjarrit dhe Shpëtimit i Malajzisë.

Zjarri ka ndodhur në spitalin “Sultanah Aminha” në Johor Kahru, i cili gjendet në kufi me Singaporin.

Vetëm një person është shpëtuar nga ky zjarr.

Nuk është e qartë se çka e ka shkaktuar zjarrin, dhe nëse të vdekurin ishin pacientë apo staf i spitalit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending