Connect with us

Lajme

Zjarr i fuqishëm në Izrael, mijëra njerëz evakuohen nga vendi i tyre

Dhjetëra mijëra njerëz janë duke u evakuuar pasi flakët kanë kapluar pjesë të qytetit të tretë më të madh të Izraelit, Haifa.

Published

on

Zjarret vijnë pas një thatësire dy-mujore dhe janë duke u nxitur nga erërat e forta në veri të qytetit, njofton .Klan Kosova

Zjarret gjithashtu po kërcënojnë shtëpitë pranë Jeruzalemit dhe në Bregun Perëndimor.

Shefi i policisë së Izraelit tha se zjarr vënia është e qëllimshme në disa raste dhe kryeministri Benjamin Netanyahu tha se çdo sulm i tillë do të përbënte “terror”

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending