Connect with us

Sporti

Zidane nuk shqetësohet për Ronaldon

Published

on

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet që Cristiano Ronaldo nuk arriti të shënonte në barazimin 1:1 kundër Villarreal.

Francezi thotë se 31-vjeçari është lojtar i rëndësishëm për skuadrën dhe se shqetësim në lidhje me të ka vetëm kur ai nuk është i gatshëm për lojë.

“Cristiano ishte një lojtar i rëndësishëm për ne kundër Villarreal, pasi ai gjithmonë është”, deklaroi Zidane.

“Unë nuk shqetësohem nëse ai nuk shënon. Është e rëndësishme që ai të jetë në fushë për ne. Jam i shqetësuar kur ai nuk është në fushë”, përfundoi francezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending