Connect with us

Sporti

Zidane ka një super-lajm para derbit me Atleticon

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se sulmuesi Karim Benzema do të përfshihet në skuadër për sfidën e nesërme ndaj Atletico Madrid.

Published

on

Derbi i kryeqytetit spanjoll por edhe më gjerë, zhvillohet nesër mbrëma.

“Benzema do të jetë në skuadër”, tha Zidane.

“Ne do të presim dhe të shohim nëse ai do të jetë i gatshëm për lojë. Nëse është në ekip nënkupton se mund të luajë nga minuta e parë”, shtoi ai.

Benzema ka pasur probleme kohëve të fundit me dëmtim. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending