Connect with us

Lajme

Zhduken dy vajza, njëra në Ferizaj dhe tjera në Mitrovicë

Published

on

Policia e Kosovës njofton se dje janë zhdukur dy vajza, njëra e moshës së mitur nga Mitrovica e tjetra nga Ferizaj.

Dje në stacionin e Policisë në Ferizaj është lajmëruar se në fshatin Dardani, një grua ka informuar se motra e saj ka dalë nga shtëpia me 8 shtator dhe më nuk dihet vendndodhja e saj.

Gjithashtu dje në rrugën “Lekë Dukagjini” në Mitrovicë. Babai ka njoftuar policinë se vajza e tij e moshës së mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se njësitë përkatëse janë duke hetuar te dy rastet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending