Connect with us

Lajme

Zëvendësministri Murtezaj nuk e di nëse ka viktima kosovare në Nicë

Published

on

Valon Murtezaj, zëvendësministri për Punë të Jashtme i Kosovës ka thënë se ende nuk është konfirmuar nëse ka apo jo viktima kosovare në tragjedinë e ndodhur mbrëmë në Nicë.

“Ajo çfarë mund t’ju them është që deri në orën 2-3 pasdite nuk ka ndonjë informatë më të re rreth ndonjë qytetari të Kosovës”, ka thënë Murtezaj për Klan Kosovën.

“Por ajo që ka ndodhur mbrëmë, në Nice, në një nga destinacionet botërore të turizmit dhe kulturës dhe pikërisht në ditën nacionale të Francës mund të themi që është një ngjarje shokuese që fatkeqësisht nuk është e vetmja është në vazhdën e sulmeve që po i ndodhë civilizimit botëror”.

Sipas raportimeve të medieve botërore, ende nuk janë identifikuar të gjithë të vdekurit në Nicë, derisa nuk dihet nëse ndonjë kosovar është në mesin e të lënduarve apo të vrarëve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending