Connect with us

Lajme

Zëvendëskryeministri – gazetares: A e dinë të shtëpisë se je prostitutë?

Nuk kanë të ndalur problemet për gazetarët në Maqedoni dhe gafet e zëvëndëskryeministrit të Maqedonisë për çështje ekonomike, Vlladimir Peshevski, i cili cak të sulmeve i ka gazetarët që e zënë ngusht në konferenca për shtyp, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Published

on

Para një viti, zëvëndëskryeministri Peshevski e sulmoi fizikisht gazetarin Sasho Ivanovski-Politiko i cili deri tani është sulmuar edhe nga funksionarë tjerë dhe gazetarë të pushtetit.

Në konferencën për shtyp të organizuar nga Qeveria e Maqedonisë për ngritjen historike të Maqedonisë në listën ”Doing Business”, Vlladimir Peshevski nuk ka duruar në pyetje e gazetares dhe pas mbarimit të pyetjeve dhe përgjigjeve, ai i është ofruar gazetares dhe e ka pyetur: A e dinë në shpi se je prostitutë, përcjell Telegrafi Maqedoni nga Maktel.

Të pranishmit në konferencën për shtyp mbeten të shokuar nga ofendimi i zëvendëskryeministrit Peshevski, shkruan Maktel.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending