Connect with us

Lajme

Zemaj fajëson prindërit që dolën me fëmijët për Halloween

Published

on

Ministri Armend Zemaj ka fajësuar prindërit që dolën me fëmijët për Halloween.

“Fatkeqësisht, po e marr vec një shembull se ku është niveli i zbatimit të masave. Në ditën kur patëm numrin më të madh të infeksionit, patëm grumbullime të pakontrolluara të prindërve me fëmijët e vet në festën e Halloëeenit. Kjo ka qenë shumë shqetësuese. Nëse prindërit marrin fëmijët dhe i ekspozojnë te virusi, kjo është papërgjegjësi”, ka thënë ai./PERISKOPI/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending