Connect with us

Sporti

Zbulohet se ku do të qëndrojë Përfaqësuesja e Kosovës para ndeshjes me Turqinë (Foto)

Gazetolle ka zbuluar plan programin ditor të Përfaqësueses së Kosovës në futboll për ndeshjen kundër Turqisë, e cila do të zhvillohet më 12 nëntor

Published

on

Sipas mediumit të lartëpërmendur, Kosova do të aterojë në Stamboll më 7 nëntor, dhe nga ora 17:00 do të fluturojë me aeroplan privat drejt Antalisë, përcjellë sportali.

Kontigjenti i lojtarëve dhe stafit teknik të Kosovës do të vendoset në Hotelin Belek Regnum Carya Golf & Spa, që ndodhet 43 kilometra larg Antalisë dhe rreth 40 kilometra larg stadiumit “Antlya Arena” ku zhvillohet ndeshja. /Periskopi.com images

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending