Connect with us

Lajme

Zbulohet pse u vra vajza me ‘sytë më të bukur në botë’ (Foto)

Published

on

Modelja Raudha Athif e cila u gjet e varur më 29 mars të këtij viti në konviktin studentor në Bangladesh është vrarë. Kështu thotë familja e saj.

Hetimet për vdekjen e saj po vazhdojnë derisa fillimisht u raportua për vetëvrasje. Familja e saj thonë se ajo u vra pasi refuzoi të vishte mbulesën islame.

“Stili i saj i veshjes është i ndaluar si ‘I pamoralshëm’ dhe ‘jo-islamik’ edhe pse në kolegj ajo kishte respektuar veshjen duke mbuluar fytyrën e saj”, tha i vëllai, Rayyan Athif.

“Ajo ishte kritikuar për veshjen e xhinseve dhe i ishte përsëritur shpesh se ato nuk mund t’i vishte në kolegjin mysliman”.

Familjarët thanë se disa javë para vrasjes ajo u kishte treguar se dikush kishte tentuar ta helmonte duke I hedhur barëra në pije.

Hetimet po vazhdojnë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending