Connect with us

Lajme

Zbulohet një fakt tronditës për rusët

Numri i rusëve që jetojnë në varfëri ka arritur në 19.8 milionë vitin e kaluar.

Published

on

Shifra, më e larta në një dekadë, u publikua nga agjencia shtetërore e statistikave Rosstat.

Kriza me çmime të naftës dhe sanksionet e Perëndimit, për shkak të Ukrainës, e kanë futur ekonominë ruse në recesion.

Recesioni është shoqëruar me çmime të larta që kanë goditur fuqinë blerëse të konsumatorëve, edhe pse rubla është rritur në muajt e fundit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending