Connect with us

Sporti

Zbulohet lojtari që e konfrontoi Messin

Lionel Messi ishte duke u ankuar tek gjyçtari kur asistenti i Guardiolës, Mikel Arteta kishte shkuar të përballet me kapitenin e Barcelonës.

Published

on

Ish lojtari i Arsenal është pensionuar nga futbolli aktiv, për të vazhduar karrierën si trajner dhe Guardiola i ka ofruar postin e ndihmës trajnerit. Manchester City e mposhti skuadrën katalunase me rezultat 3-1 në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Çfarë po pret?”, citon televizioni spanjoll La Sexta Artetan duke i thënë Messit. “Shko ndërrohu, m**”.

Messi raportohet se ia ka kthyer, duke i thënë: “Idiot, eja këtu, mos u fsheh!”. /Periksopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending