Connect with us

Lajme

Zbulohet identiteti i personit që gjuajti me armë nga zyret e PDK-së

Published

on

Policia e Kosovës e ka kapur personin i cili gjuajti me armë nga zyrat e Partisë Demokratike të Kosovës, ditën kur u zgjodh kreu i kësaj partie, Hashim Thaçi si president i vendit.

Kështu i kanë thënë Gazetës Blic, burime brenda Policisë së Kosovës.

Sipas këtyre burimeve, personi i cili gjuajti me armë është Fetah Krapi.

“Fetah Krapi është personi i cili dyshohet se gjuajti me armë nga zyrat e PDK-së, ditën kur Thaçi u zgjedh president. Ai është dorëzuar në polici”, kështu i kanë thënë Gazetës Blic burime brenda Policisë së Kosovës.

“Ai për momentin gjendet në Polici, dhe është duke u marrë në pyetje”, tha ky burim i Gazetës Blic.

Mësohet se ai e kishte armën me leje.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending