Connect with us

Sporti

Zbulohen detaje sensacionale: Reagimi i Messit kur Setien i tha ‘nëse nuk të pëlqen ajo që them, ja dera’

Published

on

Setien zbulon detaje të errëta për Messin, një herë i kishte thënë: Nëse nuk të pëlqen, e di ku është dera

”Nëse nuk të pëlqen ajo që të them, e di ku është dera,” ishin këto fjalë që u thanë gjatë një diskutimi mes ish-trajnerit të Barcelonës, Quique Setien dhe lojtarëve të tij brenda zhveshtores në qershor.

Këtë gjë e ka raportuar gazetari, Adria Albets pas një barazimi 2-2 të Barcelonës me Celtan, transmeton Periskopi.

 

Messit nuk i pëlqeu toni i zërit me të cilin foli trajnerin me lojtarët dhe kërkoi nga ai që të tregonte më shumë respekt për skuadrën, e cila kishte fituar gjithcka që mund të fitohet dhe kanë listë të trofeve më të gjatë se Setien që ka fituar si trajner dhe lojtar.

Kjo nxiti Setienin t’i thotë Messit: ”Nëse nuk pëlqen ajo që të them, ja ku është dera.”

Reagimi i Messit, sipas ”SER Catalunya”, ishte një buzëqeshje e zymtë sikur sugjeronte se ndjente mëri për trajnerin.

Ky zbulim erdhi një ditë pasi Setien ishte kritik për sjelljen e Messit në një intervistë: ”Leo është i vështirë të menaxhohet. Kush jam unë ta ndryshoj! Ju shihni gjëra që nuk i prisni. Ai është shumë i rezervuar, por të bën t’i shikosh gjërat që ai dëshiron. Nuk flet shumë,” tha ndër të tjerash Setien. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending