Connect with us

Lajme

“Zahir Pajaziti” nikoqir i Tregut të Fundvitit

Është hapur sot Tregu i Fundvitit, që ka zënë vend sërish në sheshin “Zahir Pajaziti” në kryeqytet.

Published

on

Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me kabinetin e tij morën pjesë në hapjen e këtij tregu.

Njësoj sikur vitin e kaluar, edhe sivjet janë lëshuar 20 shtëpiza të Komunës së Prishtinës për shfrytëzim të përkohshëm nga bizneset të cilat kanë aplikuar dhe e kanë fituar konkursin publik.

Komuna e Prishtinës synon që Tregu i Fundvitit të shndërrohet në aktivitet tradicional së bashku me dekorimin e qytetit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending