Connect with us

Lajme

Zafir Berisha thotë se Thaçi e Kurti janë takuar në Breg të Diellit: Gjithçka e planifikuar

Published

on

Në një status në profilin e tij në Facebook, z.Zafir Berisha ka reaguar pas zhvillimeve të fundit politike, me në theks zgjedhjen e z.Glauk Konjufca si kryetar i ri i Kuvendit.

Berisha, që ishte deputet i Nisma-s në legjislaturën e fundit, ka thënë ndër tjerash edhe se Albin Kurti është takuar me presidentin e vendit, Hashim Thaçin në Breg të Diellit, një lagje e kryeqytetit, përcjell Periskopi.

Ai nënkupton se ngjarjet e sotme kanë qenë të planifikuara nga z.Kurti dhe presidenti i vendit.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë reagimin e z.Berisha:

Zgjedhja e Glaukut krytar i Kuvendit tregon papjekurin politike të VV!
Skenari për ta shty Kosovën drejtë njē krize institucionale, me gjasë është i “planifikuar” në takimin e para disa ditëve në lagjen Bregu Djellit, Thaqi-Kurti!
Me atë që ndodhi sot në Kuvend, Kosova edhe njē hapë drejtë zgjedhjeve te reja!!!
Hapi tjetër: Albini do të votohet për kryeministër me më shumë se 100 vota, vetëm e vëtëm për me u bindën qytetari se çfarë mashtruesi (legeni) është dhe pas 3 muajve shkonë n’shpi!
Zafa

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending