Connect with us

Lajme

Zafir Berisha: Ta mbrojmë Fatmir Limajn, mund të na vijë rendi edhe neve

Deputeti i Nismës Zafir Berisha në fjalimin e tij në seancën e Kuvendit duke folur për ngritjen e aktakuzës ndaj Fatmir Limajt tha se kjo aktakuzë është pa kurrfarë baze dhe është në vazhdën e padrejtësive që po i bëhen luftëtarëve të UÇK-së.

Published

on

Ai thotë se po vazhdon përndjekja siç e quan ai, e poshtër e idioteske e regjimit te Serbisë me ndihmën se shqipfolësve.

“Kjo injorancë që po bëhet në emër të drejtësisë me UÇK-në unë mendoj se duhet urgjentisht ju z. Veseli që të ndërpritet përndryshe ju dhe ne të gjithë në këto raste nuk marrim masa po e fundosim këtë vend. Unë besoj se seriozisht duhet t’i kthehemi kësaj çështje”, ka thënë Berisha, transmeton lajmi.net.

Ky rast, ka thënë ai nuk duhet të mirit si një rast i huaj sepse sipas tij, të gjithëve mund të ju vijë rendi.

Ai ka shtuar se në emër të luftës po dënohen edhe ata që hiq s’janë qenë në luftë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending