Connect with us

Lajme

Zaev: SHBA i mbështet reformat në Maqedoni

Published

on

Kryeministri, Zoran Zaev në llogarinë e tij në Twitter ka njoftuar se ka zhvilluar bised telefonike me zv/presidentin e SHBA-ve, Majk Pens, i cili, sipas Zaev i mbështet reformat në Maqedoni.

Zv/presidenti i SHBA-ve ja ka përcjellë edhe përshëndetjet e presidentit Donald Trump.

“U dëgjova me zv/presidentin e SHBA-ve, Majk Pens. I mbështet reformat në Maqedoni dhe më përcolli përshëndetje nga presidenti Tramp”, ka shkruar Zaev në Twiter.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending