Connect with us

Lajme

Ymeri: Qeveria po i ndryshon mendimet brenda natës

Pas përfundimit të takimit të liderëve të partive politike kushtuar demarkacionit dhe draft deklaratës për viza, lideri i Vetëvendosjes Visar Ymeri ka thënë se “kemi qenë të pajtuar me draftin deklaratën paraprake.

Published

on

“Mendoj që këto takime do të vazhdojnë nëse Naim Rashiti ka qëllim t’i vazhdojë. Kjo mënyrë e të ndryshuarit të mendimeve brenda natës është e rrezikshme. Kemi qenë të pajtuar me draftin paraprak të bërë nga Naim Rashiti”, ka thënë Visar Ymeri.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending