Connect with us

Lajme

Ymeri: Në Kuvend ka njerëz që s’duan ta flasin të vërtetën për demarkacionin

Published

on

Visar Ymeri thotë se në Kuvendin e Kosovës, ka njerëz që nuk duan ta kuptojnë dhe nuk duan ta flasin të vërtetën për demarkacionin.

Ai ka thënë se edhe debati që po proklamohet se duhet të ndodhë në Kuvend për demarkacionin, është i kotë, pasiqë sipas Ymerit, ‘duan të flasin njerëzit të cilët tashmë e dinë çka kanë bërë për këtë çështje”.

Pra këtu e kemi një numër të njerëzve që nuk po duan ta kuptojnë të vërtetën. Prandaj, edhe debati për këtë që po e proklamon ky demokrati i madh që është vendosë në krye të Kuvendit, është debat i kotë, sepse flet me njerëz të cilët tashmë e dinë që kanë ba keq por nuk duan ta pranojnë që kanë ba keq. 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending